Legalna praca w opiece

O FIRMIE

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży opieki nad osobami starszymi.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
Cechuje nas odpowiedzialność, solidność i profesjonalizm. Oferujemy elastyczne terminy i zasady wyjazdów.

Współpracujemy ze sprawdzonymi agencjami pośrednictwa pracy na terenie Niemiec. Poza legalnym zatrudnieniem zapewniamy również bezpieczeństwo.
Podczas doboru oferty pracy bierzemy pod uwagę nie tylko wymagania naszych podopiecznych , ale także dobro oraz oczekiwania naszych pracowników, jest to dla nas bardzo ważne.

PRACA ZA GRANICĄ

Oferujemy:

ZANIM ZOSTANIESZ OPIEKUNKĄ/ OPIEKUNEM

Aby zostać opiekunką/opiekunem:
Osoba, która ma podjąć pracę w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych powinna spełniać niżej wymienione warunki:

Przed podjęciem pracy jako opiekunka/opiekun należy poznać również problemy wieku starczego od strony medycznej, czyli choroby i dolegliwości starcze.

Jeśli szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osoby starszej w Niemczech, mówisz po niemiecku w stopniu komunikatywnym, lubisz pracę z ludźmi, chcesz zdobyć nowe doświadczenie to zgłoś się do nas!

Ta praca jest dla Ciebie!

Znajdziemy Ci ofertę dostosowaną do Twoich wymagań!

Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych to:

Nawiąż z nami kontakt: telefonicznie, mailowo, lub prześlij wypełniony profil opiekunki/na znajdujący na naszej stronie internetowej.

Możesz zgłosić się na rozmowę bezpośrednio do nas– poznamy się lepiej i przedstawimy nasze możliwości.

Po pozytywnej decyzji o podjęciu współpracy pomożemy Ci w przygotowaniu do wyjazdu.

Otoczymy Cię opieką po przyjeździe do Niemiec – zapewniamy stały kontakt z firmą, jak również pomoc naszego niemieckiego koordynatora, z którym można się porozumiewać również w języku polskim.

Obowiązki opiekunki/opiekuna:

Zakres słownictwa dla wyjeżdżających do pracy za granicę.

KONTAKT

Legal

biuro: Budynek WORDu
ul. Hutnicza 3 (pokój 213)
20-218 Lublin

biuro@legalnapraca.eu
legal.lublin@gmail.com
tel. 0-81 532 22 77
kom. 608 452 462

Godziny otwarcia biura:
od poniedziałku do piątku
8-16